Adminisztrátor

Állásajánlataink

Adminisztrátor munkakörbe keresünk munkatársat.

Feladatok

  • Magyar és idegen nyelvű adatok rögzítése táblázatkezelő rendszerbe

  • Adategyeztetés, adatjavítás

  • Idegen nyelvű nevek pontos rögzítése

  • Az adatokkal kapcsolatos egyeztetés telefonon, elektronikus úton, online

Elvárások

  • A vállalt munkaidő, és a nettó havi bér megjelölésével kérnénk a jelentkezést.

Munkáltató ajánlata

  • 4, vagy 8 órás normál munkarend

  • Home office munkavégzés

  • Informatikai eszközök biztosítása

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Bogdanovits Péter

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2835
Munka területe
Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda
„Nem jár jutalom érte, ha az ember túl komolyan veszi önmagát vagy az életet. Az életet görcsösség nélkül, felszabadultan kell élni.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!