Projektvezető

Állásajánlataink

Megbízónk 20 éves múlttal rendelkező sikeres, szlovák tulajdonú épületgépészeti cég. Magyarországi csapatukba (Budaörs) PROJEKTVEZETŐT keresünk.

Feladatok

  • Épületgépészeti nagyberuházások teljes levezénylése (csarnokok, ipari létesítmények, irodák, lakóparkok), a projektek épületgépész oldalának lebonyolítása a műszaki átvételig

  • Alvállalkozók kiválasztása, koordinálása (gépészet-víz/gáz/szennyvíz, légtechnika- klíma/szellőzés)

  • A projektek megvalósulásának helyszínen történő rendszeres ellenőrzése, ütemtervek elkészítése és betartatása

  • A kiviteli tervdokumentáció, az átadási dokumentáció elkészítése, építési naplózás, fedezetkezelési nyilvántartás

Elvárások

  • Gépészmérnök diploma, Magyar Mérnöki Kamarai regisztráció

  • Min. 5 év releváns szakmai tapasztalat épületgépészeti projektmenedzsmentben

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség

  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség

  • B kategóriás jogosítvány

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36 20 210 3665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2274
Munka területe
Egyéb mérnöki állások
„Tudni valamit nem elég, alkalmazni is kell. Akarni nem elég, tenni is kell.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!