Számviteli munkatárs

Állásajánlataink

Budapesti székhelyű ügyfelünk számára keresünk munkatársat SZÁMVITELI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladatok

  • Szállítói számlák befogadása, igazoltatása, rögzítése, átutalások bonyolítása

  • Havi- és éves főkönyvi zárásokban való közreműködés, főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése

  • Szerződések véleményezése adózási szempontból

  • Alapbizonylatok (számla, bank- és pénztárbizonylatok, stb.) főkönyvi könyvelése

  • Tárgyi eszközök aktiválásával, selejtezésével, áthelyezésével kapcsolatos ügyintézés

  • Értékcsökkenés számítása

  • Leltározásban való közreműködés

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Előnyök

  • Oracle rendszer ismerete

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

  • Középszintű angol nyelvismeret

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36 20 210 3665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2275
Munka területe
Pénzügy / Könyvelés
„Az ezer mérföldes út is csak egy lépéssel kezdődik.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!