SQA mérnök

Állásajánlataink

Egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó megbízónk számára keresünk SQA mérnök pozícióba kollégát.

Feladatok

  • Beszerzési osztály támogatása a beszállítói minősítésnek megfelelő beszállító kiválasztásában

  • Kvalifikációs intézkedések meghatározása annak érdekében, hogy megfeleljen a kockázati besorolásnak a szállító/anyag minősítése során

  • Folyamatos beszállítói teljesítményértékelés a minőségügyi KPI-ok figyelembe vételével, intézkedések kezdeményezése

  • A beszállítói akciótervek megvalósulásának szakmai felügyelete (minőségügy és költség oldalról)

  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása

  • Alkatrész specifikációk létrehozása, áttekintése és jóváhagyása SAP-ban

  • Együttműködés a shop-floor-management-tel a hibakeresési módszerek azonosításában és a beszállítók fejlesztésében

  • Beszállítói panaszok és korrekciós intézkedések kezdeményezése, kezelése és értékelése

  • Beszállítói auditok koordinációja

  • A folyamatokhoz szükséges Minőségi dokumentációs rendszer felülvizsgálata, aktualizálása- a dokumentációk kapcsán együttműködés a QM területével

  • Kritikus helyzetben azonnali döntések meghozatala

  • Növekvő és fejlődő terület folyamatos fejlesztése, optimalizálás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minimum 3-5 év gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat SQA területen

  • Néhány év vezetői tapasztalat és felmutatható eredmények szakmai és people menedzsment téren

  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (hibaok elemzés, 8D/CAPA, standard munkautasítás, 5S)

  • Szabvány elvárások ismerete (ISO 9001, ISO 13485)

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

  • Utazási hajlandóság

  • Analitikus gondolkodás, pontosság precizitás

  • Határozott, magabiztos fellépés, meggyőző kommunikációs készség

  • Tárgyalási tapasztalat

  • Gyors döntési képesség

Információk

Munkavégzés helye:
Kelet-Magyarország

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36 20 210 3665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2276
Munka területe
Egyéb mérnöki állások
„Minden sikeres ember mögött rengeteg sikertelen év áll.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!