Értékesítő

Állásajánlataink

Partnerünk piacvezető nemzetközi környezetvédelmi szolgáltatóként, innovatív alkatrésztisztító technológiákat kínál, mellyel biztosítják a törvényes szabályozásoknak megfelelő költséghatékony, gyors, környezet- és egészségbarát, nyugodt munkavégzést ügyfeleik környezetében. Műszaki megoldások széles skáláját kínalják az ipar, a termelés, a karbantartás, javítás minden résztvevője számára. Csapatukba Értékesítő kollégákat keresnek.

Feladatok

  • Új partnerek felkutatása, tisztítási megoldásaik feltérképezése, értékelése és a javasolt technológiáink bemutatása

  • Tárgyalások, szerződéskötések folyamatainak teljes körű menedzselése

  • Meglévő partnerek kezelése

  • Piaci trendek és versenytársak folyamatos nyomon követése, fejlesztési javaslatok tétele

  • Társosztályokkal való együttműködés

  • Adminisztratív teendők

Elvárások

  • Legalább 2-3 év B2B értékesítői tapasztalat

  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség, kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség

  • Önállóság

  • Fejlett műszaki érzék és nyitottság új technológiák megismerésére

  • B kategóriás jogosítvány

Információk

Munkavégzés helye:
Nyugat-Magyarország

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Fülöp Kamilla
Telefon:
+36 20 297 73 57

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2304
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„A siker rossz tanár. Abba a hitbe ringatja az okos embereket, hogy ők már nem veszíthetnek.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!