Indirekt beszerző

Állásajánlataink

Győr-Moson-Sopron megyei gyártó megbízónk számára keresünk Indirekt beszerző munkakörbe munkatársat.

Feladatok

  • minden, a gyárhoz tartozó, de nem az alkatrészekbe beépülő anyagok, alkatrészek, szolgáltatások beszerzése

Elvárások

  • 0-2 év multinacionális vállalati környezetben eltöltött gyakorlati tapasztalat

  • szakirányú felsőfokú végzettség

  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

  • bármelyik vállalatirányítási rendszer ismerete

  • erős Excel és MS Office ismeret

Információk

Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron megye

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Fülöp Kamilla
Telefon:
+36 20 297 7357

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2309
Munka területe
Szállítás /Beszerzés / Logisztika
„Az élet lényege az időzítés.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!