Senior tanácsadó

Állásajánlataink

Üzleti tanácsadás területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk Senior tanácsadó munkakörbe munkatársat.

Feladatok

  • Stratégiai tanácsadási projektekhez ajánlatok írása, új iparági részterületek gyors feltérképezése és megértése

  • Munkatársak és együttműködő partnerek szakmai tevékenységének irányítása és ellenőrzése

  • Projektmenedzsment feladatok ellátása, többek között folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és a partnerekkel, projekt ütemtervek és feladattervek elkészítése és nyomon követése

  • Tematikus research feladatok ellátása, összefoglaló anyagok készítése

  • Magas színvonalú prezentációk, szakmai tanulmányok és egyéb projekt dokumentumok készítése, ezek eredményeinek prezentálása

  • Adatok gyűjtése és elemzése

  • Üzletfejlesztési tevékenységek támogatása

Elvárások

  • Tanácsadó cégnél vagy üzleti elemzőként szerzett legalább 4 éves szakmai tapasztalat

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban magyarul és angolul

  • MS Office használatának magas szintű ismerete

  • Affinitás a számokhoz és az emberekhez egyaránt

  • Proaktív, problémamegoldó, lényeglátó attitűd

Előnyök

  • Adatkezelési, adatelemzési és piackutatási tapasztalat

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36 20 210 3665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2319
Munka területe

„Bár nem nyerhetsz mindig, mégis meg kell hoznod a döntéseidet! Ha megbénít a vesztéstől való félelem, sosem fogsz igazán semmit megpróbálni.”

— Arnold Schwarzenegger

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!