Office Assistant

Állásajánlataink

We are looking for an Office Assistant for our client in the field of medical instrument manufacturing.

Feladatok

  • Performing administrative tasks necessary for the operation of an office

  • Handling foreign / domestic shipments

  • Ordering stationery, supervision of service providers

  • Reception of business partners, guests

  • Participation in the organization of events

  • Receptionist tasks

  • Checking invoices, cooperating and liaising with the accountant

  • Arranging and managing deliveries and collections

Elvárások

  • Fluency in English and Hungarian, both verbal and written is a must

  • Administration experience

  • Intermediate Microsoft Office IT skills

  • Ability to work independently and in a team environment

  • Strong customer service skills.

  • Goodproblem solving skills

Előnyök

  • Third language is an advantage

Munkáltató ajánlata

  • Dynamic, young team, international expansion

  • Friendly, modern atmosphere

  • Possibility for growth and professional development

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2341
Munka területe
Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda
„Nehéz felmászni a siker létráján a csúcsra, különösen, ha kiderül, hogy létrádat nem is a megfelelő falhoz támasztottad.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!