Építésvezető

Állásajánlataink

Megbízónk 30 éves tapasztalattal rendelkezik az építőipari beruházások előkészítése és megvalósítása terén. Gyöngyösön irodájuk tevékenysége a céges és önkormányzati beruházások teljes körű előkészítésére és megvalósítására terjed ki. Csapatukba Építésvezetőt keresünk.

Feladatok

  •      Magasépítési projektek kivitelezésének szervezése, lebonyolítása

  •      Megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás, műszaki egyeztetés

  •      Építési munkák napi szintű helyszíni irányítása, szervezése, ellenőrzése, koordinációs értekezleteken való részvétel

  •      Alvállalkozók feladatainak szervezése és számonkérése, a kivitelezések során a minőség és hatósági előírások betartása

  •       Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése

Elvárások

  •      Minimum középfokú végzettség (magasépítő technikus)

  •      Legalább 3 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén

  •      MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete,

  •      B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  •      Ajánlatkészítésben, projektek előkészítésében szerzett gyakorlat

  •      Építész/építőipari mérnök végzettség

Információk

Munkavégzés helye:
Heves megye, Nógrád megye

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36204887811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2342
Munka területe
Egyéb állások
„Az üzleti vállalkozásod olyan gyorsan és olyan nagyra fog nőni, mint amilyen gyorsan és nagyra fejleszted az egyéniséged.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!