Hálózatfejlesztési Junior Manager

Állásajánlataink

Multinacionális autóipari vállalat számára Hálózatfejlesztési Junior Managert keresünk.

Feladatok

  •        A magyarországi márkakereskedő hálózat egységesítése, a standardizálási folyamat fejlesztése, az új Corporate Identity rendszer megvalósítása és folyamatos menedzselése

  • Egységesítési stratégiák kidolgozása a kereskedőhálózat működési- és értékesítési hatékonyságának javítása érdekében, fejlesztési ötletek előterjesztése a felsővezetés felé

  •            A kereskedő hálózat szerződéseinek menedzselése, együttműködve a vállalati jogásszal

  •             A márkakereskedő hálózat értékesítési céljainak kidolgozása piaci elemzések felhasználásával

  •           Szoros együttműködés az európai központtal, rendszeres riportálás

  •            Részvétel új model bevezető rendezvények szervezésében

Elvárások

  •      Felsőfokú végzettség (közgazdász, pü-i előny)

  •      Min. 4-5 év hasonló, hálózatfejlesztési, üzletlátogatói szakmai tapasztalat franchise területen

  •        Kiváló számítógépes ismeretek (SAP, Excel)

  •        Aktív angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2344
Munka területe

„Az ember csak az olyan munkában fárad el igazán, amit nem szeret.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!