Műszaki előkészítő/vevőkezelő koordinátor

Állásajánlataink

Megbízónk magyar ingatlanfejlesztő-, és ingatlan gazdálkodással foglalkozó cég, holding szervezet. A folyamatosan bővülő fejlesztési területen főleg nagy volumenű, elsősorban szálloda-, lakó- es kereskedelmi ingatlanok fejlesztésével foglalkoznak. Csapatukba VEVŐKEZELŐI KOORDINÁTOR munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Prémium kategóriájú, új építésű lakások vevőkezelési feladatainak ellátása

  • Műszaki tervek megismerése, azok tervező programban történő elkészítése

  • Együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a műszaki projektmenedzsmenttel és az értékesítési területtel

  • Ügyfelek tájékoztatása a lakás műszaki paramétereiről, a vevők műszaki egyeztetéseinek lebonyolítása, ezekről jegyzőkönyv elkészítése

  • Helyszíni minőségellenőrzés, vevői változások lekövetése az építési helyszínen

  • Belsőépítészeti konzultációk tartása (igény szerint)

  • Együttműködés és folyamatos kapcsolattartás a partner cégekkel, különös tekintettel a befejező munkálatok és a választható anyagok kapcsán

Elvárások

  • Építész, belsőépítész vagy lakberendező diploma

  • Tervező programok alapos ismerete

  • Néhány év releváns szakmai tapasztalat (új építésű ingatlanok vevőkezelésében szerzett gyakorlat előny)

  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2350
Munka területe

„Az élet olyan, mint a biciklizés: ahhoz, hogy egyensúlyban maradj, folyamatosan haladnod kell.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!