Senior ÁFA Compliance Projektvezető

Állásajánlataink

Megbízónk a világ hatodik legnagyobb könyvvizsgáló és adótanácsadó cége. Csapatukba Senior ÁFA Compliance Projektvezetőt keresünk.

Feladatok

  • A tanácsadók és asszisztensek által elkészített általános forgalmi adóbevallások ellenőrzése az ügyfél-információk és a jogszabályi elvárásoknak megfelelően

  • Új ügyfelek bevezetése (árazás, szerződéskötés, regisztrációk menedzselése, havi compliance folyamatok megfelelő elindítása és nyomonkövetése)

  • Projektek zárásában aktív részvétel, folyamatos kommunikáció az ügyfelekkel

  • Belföldi és külföldi társaságok adózását érintő kérdések megválaszolásának szervezése és ellenőrzése elsődlegesen közvetett adók területén (általános forgalmi adó, környezetvédelmi termékdíj, intrastat, EKÁER stb.)

  • A havi/negyedéves bevalláskészítés során a folyamatok menedzselése

  • Adókalkulációk és bevallások készítése elsősorban általános forgalmi adó, társasági adó és helyiiparűzési adónemekben, és a kapcsolódó compliance feladatok elvégzése

  • Egyszerű, eseti adózási és számviteli témákban írásbeli és szóbeli tanácsadások ellenőrzése

  • Közreműködés az adóhatósági ellenőrzéseken

Elvárások

  • Minimum 5 év releváns adótanácsadói, ÁFA compliance területen megszerzett tapasztalat

  • Felsőfokú jogi-, és/vagy pénzügy-számviteli közgazdász végzettség

  • Adózási és számviteli előírások naprakész ismerete

  • Aktív (min. középfokú) angol nyelvtudás

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

  • Nagy tanácsadó cégeknél szerzett tapasztalat (Big4)

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2351
Munka területe
Pénzügy / Könyvelés
„Találd ki, mit szeretsz a legjobban csinálni, és keress valakit, aki fizet érte.”

— Katharine Whitehorn

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!