Deputy Sales Manager

Állásajánlataink

Megbízónk magyar ingatlanfejlesztő-, és ingatlan gazdálkodással foglalkozó holding szervezet. A folyamatosan bővülő fejlesztési területen főleg nagy volumenű, elsősorban szálloda-, lakó- és kereskedelmi ingatlanok fejlesztésével foglalkoznak. Csapatukba DEPUTY SALES MANAGERT keresünk.

Feladatok

  • Prémium kategóriájú, luxus, új építésű ingatlanok értékesítése, potenciális vevők felkutatása, ajánlatok készítése

  • Egyeztetések, áralku lebonyolítása a megbízó instrukciói alapján

  • Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában és a termékfejlesztésben

  • Szerződések kezelése, illetve előkészítése a jogi részleg számára, értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció

  • Értékesítéshez kapcsolódó hitelügyletek háttértámogatása, ügyféltámogatás

  • Szoros együttműködés biztosítása a megbízó műszaki-, pénzügyi- és management részlegével

  • Marketing tervek elkészítése, szövegírás

  • Ingatlanhirdetések, marketing kampányok végrehajtása, piackutatás, piacelemzés, benchmarking

  • Megbízó igényei szerinti riportok elkészítése és az értékesítési vezető és a management számára

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Újépítésű lakóprojektek értékesítésében szerzett tapasztalat

  • Ingatlanpiacon megszerzett, termékfejlesztési-, marketing gyakorlat

  • Kiterjedt szakmai kapcsolati háló (ingatlanügynökségek, marketing ügynökségek)

  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, sales-véna

  • Határozott, megnyerő személyiség

Előnyök

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2352
Munka területe

„A pénz mindaddig értéktelen, amíg meg nem osztjuk a pozitív hatásait mindazokkal, akiknek szívünkön viseljük a sorsát.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!