Digital Marketing munkatárs

Állásajánlataink

Dinamikusan növekvő, külföldön is hamarosan piacra lépő, egyedi OTC, étrend-kiegészítő és fortified/functional food márkákat fejlesztő és forgalmazó partnerünk számára keresünk munkatársat Digital Marketing munkatárs pozícióba.

Feladatok

  • A cég digitális ökoszisztémájának kialakítása

  • Hírlevél rendszer kialakítása, működtetése, fejlesztése

  • Webshop management és fejlesztés

  • Elemzések, vezetői összefoglalók, döntéselőkészítő anyagok készítése, javaslattétel a fejlesztésekre

  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, az ő irányításuk, ellenőrzésük

  • Digitális stratégia kialakítása

  • Kampánymenedzsment

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • Marketing automatizálás, Seo, Google Ads tudás és tapasztalat

  • Rugalmas, önálló, fejlődésre nyitott személyiség

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2353
Munka területe
Marketing / Média / PR
„Ha kilépsz a komfortzónádból, máris elindultál az emlékgyártás útján.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!