Területi képviselő

Állásajánlataink

Nemzetközi villamossági- és világítástechnikai cég budapesti irodájába Területi képviselőt keresünk.

Feladatok

  • Új ügyfelek megkeresése, üzleti lehetőségek bővítése, boltok látogatása

  • A piac alapos ismerete, konkurencia figyelés, az aktuális piaci trendek és az ügyféligények folyamatos figyelemmel kísérése

  • Ügyfeleknél döntéshozók feltérképezése, velük szoros napi kapcsolat fenntartása

  • Értékesítési stratégiák megalkotása, árképzés

  • Heti jelentések/riportok időben történő, pontos elkészítése, CRM használat

  • Értékesítési prezentációk megtartása az ügyfelek számára

  • Beszállítókkal szoros kapcsolatok kialakítása és fenntartása

Elvárások

  • Releváns értékesítési tapasztalat villamossági- vagy világítástechnikai területen

  • Erős sales személyiség, műszaki véna

  • Kiváló kommunikációs- és prezentációs képességek

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36204887811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2363
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!