IT support munkatárs

Állásajánlataink

Megbízónk a pénzmosás elleni küzdelemben nyújt megoldást pénzintézetek számára Európa-szerte. Bővülő csapatukba keressük az új csapattagot IT Support munkatárs munkakörbe.

Feladatok

  • Hazai és nemzetközi ügyfeleknél telepített pénzmosás elleni rendszerek informatikai támogatása

  • Az ügyfelekkel való kapcsolattartás

  • Problémamegoldás

Elvárások

  • Legalább egyfajta programozási nyelv alapszintű (változók, elágazások, ciklusok) ismerete (C, Java, Perl)

  • Relációs adatbázis kezelés (táblák, mezők, adattípusok)

  • SQL ismeret

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Support jellegű tevékenység iránti affinitás

Előnyök

  • Minimum 1 éves tapasztalat support munkakörben

  • Kiegészítő informatikai ismeretek a következők bármelyikében: Unix operációs rendszer, shell programozás vagy valós idejű rendszerkapcsolatok

  • Érdeklődés a pénzügyi szektor iránt

  • Közgazdasági vagy pénzügyi háttér

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés

  • Fejlődési lehetőség

  • Nemzetközi környezetben való működés, a projektek folyamatainak megismerése

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Fülöp Kamilla
Telefon:
+36202977357

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2365
Munka területe

„Ha meg tudod álmodni, meg is tudod csinálni.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!