Tervező villamosmérnök

Állásajánlataink

Energetikai tervezés területén tevékenykedő mérnökiroda számára keresünk új kollégát. A vállalkozás elsősorban a nagyfeszültségű, valamint a kis- és középfeszültségű távvezetékek és földkábeles összeköttetések létesítésének és átalakításának tervezését végzi. Csapatukba Tervező villamosmérnök munkakörbe keresünk szakembert.

Feladatok

  • kis- és középfeszültségű távvezetéki és kábeles összeköttetések tervezése, engedélyeztetése és a kapcsolódó mérnökszolgálati tevékenység

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség

  • 3-5 éves szakmai gyakorlat

  • megbízható, precíz munkavégzés

  • számítógépes ismeretek (AutoCad, MS Office)

  • jó munkabírás, terhelhetőség

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány

  • angol nyelv ismerete

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2367
Munka területe
Villamosság
„Minél keményebb az út, annál nagyobb a jutalmazó értéke. Minél nagyobbat lépünk kifelé a komfortzónából, annál nagyobb az énfejlődés lehetősége.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!