Sales munkatárs

Állásajánlataink

Megbízónk Magyarország első e-carsharing vállalkozása. Csapatukba keresünk Sales munkatársat.

Feladatok

  • A vállalat céges csomagjainak értékesítése vállalati ügyfelek részére

  • Új ügyfelek megkeresése hideg hívások illetve kapott lead-ek alapján

  • Konferenciákon, ügyfél találkozókon való részvétel

  • Értékesítési hálózattal rendelkező vállalatok feltérképezése, együttműködés kialakítása

  • Személyes találkozók szervezése, tárgyalás jelentések készítése

  • Igényfelmérés, ajánlatok összeállítása, tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, 3 hónap ügyfélgondozás után farmernek átadás

  • Szoros együttműködés a farmer, ügyfélszolgálat, marketing csapatokkal

  • Napi/heti sales riportok elkészítése, havi beszámoló az ügyvezetés részére

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség

  • SME/B2B értékesítési tapasztalat

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Sales attitűd, jó kommunikációs és prezentációs képesség

  • Eredményorientált, proaktív, kitartó munkavégzés

  • Hunter szemlélet

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Banki vagy telekommunikációs területen szerzett értékesítési tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Jutalék az értékesítési célok teljesítésének függvényében

  • Belvárosi iroda

  • Home office lehetőség

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2684
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„Bármit is teszel, vagy szeretnéd, hogy megtedd, kezdd el! A merészség zsenialitással, erővel és varázslattal párosul.”

— Johann Wolfgang von Goethe

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!