Szervezetfejlesztési Főosztályvezető

Állásajánlataink

A hazai közigazgatás egyik kiemelt fontosságú szakmai szervezete számára Szervezetfejlesztési Főosztályvezetőt keresünk.

Feladatok

  • A munkacsoport tevékenységének irányítása

  • Szakmai iránymutatás nyújtása az érintett szervezetek által előterjesztett szervezetfejlesztési igények elbírálásában

  • Részvétel a szakmai állásfoglalások megfogalmazásában és az eljárások szervezetfejlesztési szakmai tartalmának előkészítésében

  • Riportálási rendszer kialakítása

  • Teljesítményértékelés

  • A munkafolyamatok átalakítása és optimalizálása

  • A belső kommunikációs folyamatok kialakítása

  • A szervezetfejlesztésre vonatkozó éves tervek, igények véleményezése, döntésre előterjesztése

  • A közbeszerzési és beszerzési eljárások felügyelete

  • Kapcsolattartás a beszerzési, közbeszerzési eljárások lebonyolításába bevont szakértőkkel, érintett szervezetekkel, az ellenőrző hatóságokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (szervezetfejlesztési/szervezetpszichológiai/közgazdasági/jogi szakirány)

  • Minimum 5-10 éves tapasztalat képzési (vállalkozói) és/vagy vállalati/intézményi szervezetfejlesztési (megrendelői) oldalon

  • Magyar állampolgárság

  • Cselekvőképesség

  • Büntetlen előélet

  • Általános rálátás a szervezetfejlesztési módszertanok teljes palettájára, a képzési-szervezetfejlesztési szolgáltatók működésével összefüggő folyamatok ismerete

  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés, különös tekintettel a határidőkre

  • Megoldás-centrikus és ügyfélközpontú attitűd

Előnyök

  • Szervezeti folyamatok átvilágításában és/vagy folyamatmenedzsment területén szerzett tapasztalat

  • Adatalapú, analitikus gondolkodás

  • Nagyvállalati környezetben szerzett legalább 3-5 éves gyakorlat

  • A közigazgatási szektor ismerete

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés a kormányzati igazgatásról szóló törvény alapján

  • Kiemelkedő szakmai környezet és változatos feladatok

  • Folyamatos szakmai fejlődés ingyenes képzésekkel támogatva

  • Dinamikus fejlődő szervezet és stabil működési háttér

  • Fiatalos és agilis szervezeti kultúra

  • Jól megközelíthető iroda és barátságos munkakörnyezet

  • A munka-magánélet egyensúly tiszteletben tartása

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2696
Munka területe

„Az okos emberek megoldják a problémákat, a zsenik pedig megelőzik őket.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!