Informatikai osztályvezető

Állásajánlataink

A hazai közigazgatás egyik kiemelt fontosságú szakmai szervezete számára INFORMATIKAI OSZTÁLYVEZETŐT keresünk.

Feladatok

  • A 2 fős osztály szakmai irányítása, digitális fejlesztési projektek irányítása/vezetése a fejlesztői brief írásától a pénzügyi elszámolásig

  • Felhasználói támogatás biztosítása a Hivatal teljes informatikai ökoszisztémájára: közbeszerzési portál, iktatórendszer, pénzügyi szoftverek, honlap

  • Külső szolgáltatókkal való napi kapcsolattartás, ajánlatkérések és kapcsolódó műszaki tárgyalások bonyolítása, a teljesítések szerződés szerinti felügyelete

  • A Hivatal eszközellátásának biztosítása: kapcsolattartás a kormányzati beszállítókkal, a beszerzések státuszának koordinálása

  • Informatikai rendszerek (közbeszerzési webes alkalmazás, SharePoint alapú munkafolyamat és dokumentumkezelő) külső szolgáltató általi üzemeltetésének általános koordinálása: az alkalmazás működése során jelentkező hibák és a felhasználói hibabejelentések napi szintű kezelése, hibabejelentés megtétele (Jira Service Desk), javítás vállalt határidőre történő elvégzésének ellenőrzése, hibajavítások tesztelése, hibajavítások telepítésével járó koordináció

  • Informatikai rendszerekkel kapcsolatos adatelemzési feladatok, belső riporting rendszer működtetése és fejlesztése

  • A végfelhasználók számára biztosított technikai Helpdesk szolgáltatások (telefon, e-mail, oktatások) koordinálása és ellenőrzése

  • Információbiztonsági audit (ISO27001) felkészüléssel járó feladatok koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú informatikai végzettség

  • Releváns, IT projekt menedzseri/ projekt vezetői tapasztalat

  • SQL ismeretek, rendszerfejlesztési módszerek ismerete

Előnyök

  • Közigazgatással kapcsolatos ismeretek, közszférában megszerzett tapasztalat előny

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti-Szabó Sarolta
Telefon:
+36 20 2103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2697
Munka területe
Informatika
„Sosem lehet átkelni az óceánon, amíg a part szem elől tévesztésétől rettegünk.”

— Christopher Columbus

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!