Pénzügyi vezető (CFO)

Állásajánlataink

Több mint 20 éves múlttal rendelkező, magyar tulajdonban lévő, a burkolatforgalmazás területén egyik piacvezető megbízónk számára keresünk munkatársat Pénzügyi vezető (CFO) munkakörbe.

Feladatok

  • Pénzügyi tervezés a vállalat növekedési stratégiájával összhangban, a tervek elérésének támogatása

  • KPI-k meghatározása, teljesülésének felügyelete

  • Előrejelzések, eredmény- és költségelemzések elkészítése

  • Az éves költségvetés tervezése

  • A cég pénzügyi rendszereinek menedzselése, irányítása

  • A pénzügyi folyamatok működtetése és adott esetben hatékonyabbá tétele

  • Cash management

  • Pénzügyi kimutatások pontos és határidőre történő elkészültének felügyelete

  • Együttműködés és kapcsolattartás a vállalat osztályaival, különös tekintettel az aktuális költségvetés, a bevételek, kiadások és a pénzáramlásra vonatkozó előírások betartására

  • A pénzügyi folyamatok technikai fejlesztése

  • Könyvelővel, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

  • Szoros együttműködés az ügyvezetővel a pénzügyi tanácsadás és elemzés vonatkozásában

  • Pénzüggyel, számvitellel, adózással kapcsolatos szervezési, irányítási feladatok

  • A pénzügyi csapat irányítása, szakmai felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség

  • Legalább 3 év vezetői és 5 év pénzügyi és számviteli tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • A magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, a változások nyomon követése

  • Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség

  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban

  • MS Office használatban való jártasság

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2714
Munka területe
Pénzügy / Könyvelés
„Az első lépés, fiam, amit ezen a világon teszünk, meghatározza az összes többi napunkat.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!