Country manager

Állásajánlataink

Partnerünk a világ egyik vezető üzleti utaztató vállalkozása. Számára keresünk munkatársat Country manager munkakörbe.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

  • Kapcsolattartás az új ügyfelekkel az implementáció során, bemutatkozás megszervezése, prezentációk elkészítése, koordinálása

  • GDS rendszerekkel kapcsolatos fejlesztések tesztelése, bevezetése

  • Kapcsolattartás a légitársaságokkal, az ügyfelek szerződéseinek felülvizsgálata

  • Panaszkezelés meglévő és új ügyfelekkel kapcsolatban

  • Tender folyamatokban való részvétel, a sales-es kolléga segítése

  • Piaci és jogi környezeti változások figyelése

  • A hatósági, szakmai, vállalati és a divízióra vonatkozó szabályok ismerete, betartása és betartatása

  • Ügyfélelégedettség mérése, elemzése, szükség esetén javításához szükséges projektek elindítása

  • Ügyfél találkozók szervezése

  • Új szerződések kialakítása, szakmai ellenőrzése

  • Tender folyamatokban való részvétel

  • Éves tervezésben való aktív részvétel a cégek várható forgalmi előrejelzései alapján

  • Target számok elérésének monitorozása

Elvárások

  • Üzleti utaztatásban szerzett tapasztalat, jártasság, folyamat ismeret

  • Vezetői attitűd

  • Projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat

  • Szervezési képesség

  • Eredmény központúság

  • Alkalmazkodóképesség

  • Erős ismeretek GDS, OBT, mid és back office rendszerekben

  • Word, Excel, Powerpoint erős felhasználói szintű ismeret

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2715
Munka területe

„Azt hiszem, akkor lesz egy hegycsúcson igazán szép a kilátás, hogyha gyalog megyünk oda fel, megizzadunk, verejtékezünk és elfáradunk.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!