Felső tagozatos szaktanár

Állásajánlataink

Budai magán általános iskola számára keresünk felső tagozatos szaktanárokat a következő munkakörökbe: Matematika tanár, fizika tanár, természetismeret tanár, informatika tanár.

Feladatok

  • Szakórák megtartása a felső tagozat számára

  • Alternatív pedagógiai módszerek alkalmazása

  • Szaktanári adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú tanári diploma

  • Innovatív pedagógiai kultúra

  • Alternatív pedagógiai módszerek ismerete, alkalmazása

Munkáltató ajánlata

  • Pedagógus bértáblán felüli fizetés

  • Lakhatási támogatás

  • Innovatív, jól felszerelt környezet

  • Módszertani fejlődés

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2724
Munka területe
Egyéb állások
„Ne takard el a tehetséget, használatra lett teremtve. A napórának az árnyékban mi értelme?”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!