Gyengeáramú szerelő

Állásajánlataink

Megbízónk hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével, IVS néven, saját audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával, valamint kreatív tartalmak létrehozásával foglalkozik. Csapatukba GYENGEÁRAMÚ SZERELŐT / TELEPÍTŐT keresünk.

Feladatok

  • Audiovizuális rendszerek kiépítésében való részvétel (épülethangosítás, IT hálózat, videotechnika, digital signage)

Elvárások

  • Villanyszerelő, műszerész vagy egyéb műszaki végzettség

  • Audiovizuális vagy egyéb gyengeáramú rendszerek telepítésben szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat

  • Önálló munkavégzés

  • Elvégzett munka precíz, pontos dokumentálása

  • Elkötelezettség a magas minőségű ügyfélorientált projektek megvalósításában

  • Precíz, kitartó és kihívásokat szerető konstruktív, rugalmas személyiség

  • B-kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Hangtechnikai, videotechnikai ismeretek

  • Informatikai alapismeretek (IP alapú rendszerek)

  • Egyéb gyengeáramú rendszerek telepítési gyakorlata

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés

  • Cafeteria

  • Egyéb bónusz, kompenzációs juttatás

  • Mobiltelefon

  • Céges autó a munkavégzéshez

  • Kihívást jelentő nagy volumenű projektek

  • Fiatal, innovatív, dinamikus csapat

  • Családias munkahelyi légkör

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36204887811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2725
Munka területe

„Bár nem nyerhetsz mindig, mégis meg kell hoznod a döntéseidet! Ha megbénít a vesztéstől való félelem, sosem fogsz igazán semmit megpróbálni.”

— Arnold Schwarzenegger

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!