Fullstack .NET fejlesztő

Állásajánlataink

Megbízónk az egyik legjelentősebb hazai IT megoldásszállító cég, aki rendszerek integrációjával, oktatással, teljes körű IT biztonsági megoldásokkal, nagy megbízhatóságú és magas rendelkezésre állású rendszerekhez nyújtott különböző támogatási szolgáltatásokkal, illetve alkalmazások fejlesztésével foglalkozik. Csapatukba keresünk munkatársat Fullstack .NET fejlesztő munkakörbe.

Feladatok

  • Alkalmazások támogatása, továbbfejlesztése

  • Alkalmazások és adatbázisok tervezése

  • Junior fejlesztők támogatása

Elvárások

  • Legalább 3-5 éves .NET/C# tapasztalat

  • ASP.NET/ASP.NET MVC és/vagy WPF és WCF ismeret

  • Többrétegű/nagy rendelkezésre állású/elosztott alkalmazások fejlesztése

  • Objektum-orientált szemléletmód

  • Rendszerszemlélet

  • Megbízhatóság

  • Problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Microsoft SQL Server ismerete

  • SharePoint 2007/2010

  • Egyéb Microsoft termékek

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2731
Munka területe
IT / Programozás / Fejlesztés
„A legnagyobb kockázat az életben, ha sosem kockáztatsz.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!