Nemzetközi főépítésvezető (szennyvíztisztítási projekt - Ghána)

Állásajánlataink

Csapadék- és szennyvízkezelés, ivóvíztisztítás, környezeti kármentesítés területén több mint 10 éve tevékenykedő, 100%-ban magyar tulajdonú nemzetközi vállalat dinamikusan fejlődő exportpiaci tevékenységének köszönhetően Nemzetközi főépítésvezetőt keres, kommunális szennyvíztisztító telep létesítésével kapcsolatos feladatok ellátásához.

Feladatok

  • a projekttel kapcsolatos feladatok ütemterv szerinti vezetése, a létesítmény kulcsrakész - szerződés szerinti – megvalósításának koordinációja

  • kapcsolattartás a megbízóval, projektmenedzserrel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, projektben résztvevők munkájának összehangolása, irányítása

  • a munkafolyamok szervezése, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása

  • az ütemtervek készítése (MS Project), határidők betartása és betartatása

  • a műszaki és minőségi előírások betartatása, dokumentálása

  • nyilvántartás, beszámolási kötelezettség

  • a ghánai projektiroda működtetése, fenntartása, alkalmazottak koordinálása

  • munkakezdéshez, -végzéshez szükséges dokumentációk összeállítása, jóváhagyatása

  • beruházással kapcsolatosan keletkező valamennyi dokumentum rendszerezett kezelése

  • műszaki átadás-átvételi eljárás lebonyolítása a megrendelővel, a projektek műszaki, pénzügyi zárásának ügyintézése

  • részvétel az ajánlatkérések összeállításában, kisebb alvállalkozók, beszállítók kiválasztásában, szerződéskötések előkészítésében, a teljesítésbe bevonni kívánt partnerek kiválasztásában

  • az előrehaladás tervezése, a kivitelezés szervezése és folyamatos helyszíni ellenőrzése, a szerződéses feltételek, műszaki tervek szerinti megvalósítás biztosítása, a szükséges engedélyeztetések ügyintézése

  • projekt pénzügyi szempontú vezetése, az elvégzett teljesítések felméréséhez és elszámolásokhoz szükséges feladatok koordinálása, teljesítések igazolása

  • mintavételek, minőségellenőrzések lebonyolítása, elkészült munkarészek átvétele, minősítési dokumentációk elkészültének és tartalmának ellenőrzése

Elvárások

  • építőmérnök végzettség

  • legalább 3-5 éves projektvezetői/építésvezetői tapasztalat generál kivitelezésben

  • mélyépítési projektek előkészítése, kivitelezése során szerzett tapasztalat

  • önálló, precíz munkavégzés, határozott fellépés, jó probléma megoldó és szervezési készség

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

  • önálló és felelősségteljes munkavégzés

  • jó szervező és koordináló képesség

  • felelős munkavégzés

  • eredményorientált gondolkodásmód

  • terhelhetőség, rugalmasság

  • problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás

  • jó kommunikációs készség

  • B kategóriás jogosítvány

  • MS Office gyakorlott felhasználói ismerete

Előnyök

  • nemzetközi, hasonló projektekben szerzett szakmai tapasztalat

  • víz- és szennyvíztisztító létesítmények kivitelezésében szerzett tapasztalat

  • gépészeti- és villamos szerelési jellegű tapasztalat

  • vállalkozói, megbízói jogviszony vállalása

  • AutoCad ismerete

Munkáltató ajánlata

  • versenyképes jövedelem ill. juttatási csomag

  • magas színvonalú, nagy volumentű projektek sikerében való részvétel lehetősége

  • stabil háttér, hosszú távú perspektíva

  • összetett projektekben való részvétel, szakmai ismeretek bővítése

Információk

Munkavégzés helye:
Ghána

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2739
Munka területe

„A következő összetevőket egyszerűen nem lehet kikerülni: eltökéltség, erőfeszítés, idő. Ezek együttesen képezik a boldogság titkát.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!