Műszaki előkészítő és beszerző

Állásajánlataink

A budapesti székhelyű, nemzetközi szinten is aktív közműtervező, szakkivitelező megbízónk számára keresünk munkatársat Műszaki előkészítő és beszerző munkakörbe.

Feladatok

  • aktív és felelős részvétel az ivóvíz-, és szennyvíztisztító létesítmények megvalósításában

  • kivitelezési tervdokumentációk felülvizsgálata, az elkészült tervek értelmezése, véleményezése

  • mennyiségi kimutatások elkészítése, felülvizsgálata

  • ajánlatkérési dokumentációk összeállítása

  • beszállítókkal, alvállalkozókkal való kapcsolatfelvétel, árajánlatok bekérése, értékelése

  • alvállalkozói- és szállítói megrendelések, szerződések előkészítése, valamint kapcsolódó nyilvántartások napra kész vezetése

  • átadási dokumentációk összeállítása

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, környezetmérnök)

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (építőipari kivitelezés, műszaki előkészítés, beszerzés)

  • MS Office programok készségszintű használata

  • precíz, önálló és proaktív munkavégzés

  • jó szervező és kommunikációs készség

Előnyök

  • szennyvíztisztító létesítmények tervezése, kivitelezése területén szerzett tapasztalat

  • gépészeti jellegű ismeretek

  • jó elemző készség, problémamegoldó attitűd

  • B kategóriás jogosítvány

Munkáltató ajánlata

  • versenyképes jövedelem csomag

  • modern, inspiráló irodai munkakörnyezet

  • szakmai fejlődési, illetve tanulmányi lehetőség

  • telefon/laptop

  • utazási támogatás

  • rugalmas munkarend

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2741
Munka területe
Egyéb mérnöki állások
„A tehetség nem más, mint az újrakezdés bátorsága.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!