Közműtervező építőmérnök

Állásajánlataink

A budapesti székhelyű, nemzetközi szinten is aktív közműtervező, szakkivitelező megbízónk számára keresünk munkatársat Közműtervező építőmérnök munkakörbe.

Feladatok

  • ivóvíz-, és szennyvíztisztító létesítmények tervezésében történő részvétel

  • önálló tervezői projektvezetés

  • tanulmánytervek, engedélyezési dokumentációk, szakági kiviteli tervek elkészítése, belföldi és külföldi környezetvédelmi beruházásokban egyaránt

  • engedélyezési eljárások kezelése, bonyolítása

  • megrendelői-, alvállalkozói kapcsolattartás, a szükséges egyeztetések lebonyolítása

Elvárások

  • építőmérnöki végzettség

  • víz- és szennyvíztisztítás létesítményeinek tervezése terén szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat

  • alapvető számítástechnikai ismeretek erős felhasználói szinten

  • AutoCAD szoftver készségszintű használata

  • önálló, felelősségteljes munkavégzés egy csapat tagjaként

  • B kategóriás jogosítvány

  • angol és magyar nyelvek tárgyalóképes ismerete

Előnyök

  • a Civil 3D szoftver ismerete, használata

  • precizitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

  • egyéb tervezői szoftver felhasználói szintű ismerete

  • jó kommunikációs és prezentációs készség

  • csapatjátékos személyiség

  • gyakorlatias beállítottság

Munkáltató ajánlata

  • jól felépített és jó hangulatú csapat

  • hosszú távú munkalehetőség

  • külföldi (Európán kívül is) projektekben való részvétel lehetősége

  • versenyképes jövedelem

  • béren kívüli juttatások

  • rugalmas munkavégzés, home office lehetősége

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2742
Munka területe
Egyéb mérnöki állások
„Csak akkor lehetsz hosszú távon sikeres, ha tudod, miért vagy sikeres.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!