Termékfejlesztő mérnök

Állásajánlataink

Megbízónk budapesti székhelyű, nemzetközi térben is aktívan jelen lévő innovatív, dinamikus, lendületes, a vízipari termékekfejlesztésében jártas fiatal szakemberekből álló vállalkozás. Tevékenységük fő fókuszában a csapadékvíz-tisztítási, -elvezetési és -gyűjtési, valamint a levegőtisztaságot biztosító termékek és megoldások állnak.Csapatukba keresünk Termékfejlesztő mérnök munkatársat.

Feladatok

  • csapadékvíz-tisztító (olajfogók, zsírfogók), levegőtisztaságot biztosító termékek (biofilterek, egyéb innovatív megoldások) fejlesztése

  • műszaki tervezés 3D tervezőprogrammal, 2D rajzok készítése

  • az értékesítési (nemzetközi is) tevékenység aktív támogatása

  • gépészeti számítások elvégzése, mérés-kiértékelésében és jóváhagyásokban való közreműködés

  • új termék bevezetésében való részvétel, fejlesztés

  • termelés műszaki támogatása

  • szükséges műszaki változtatások igényeinek felmérése, változtatások előkészítése és lekövetése

  • meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása

  • termékdokumentációk elkészítése

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség Bsc/Msc diploma, szakterületi specializáció (építőmérnök, gépész, légtechnika előny)

  • magas szintű számítástechnikai ismeretek

  • 3D tervező programok (különös tekintettel az Autodesk Inventor programra) magas szintű ismerete,

  • angol nyelv tárgyalóképes ismerete

  • problémamegoldó gondolkodás

  • precíz munkavégzés

  • kiváló időbeosztási képesség

  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

  • vízellátás-csatornázás, gépész, légtechnika területén szerzett felsőfokú végzettség

  • azonnali munkakezdés

  • Keyshot program ismerete

Munkáltató ajánlata

  • hosszú távú munkalehetőség

  • külföldi (Európán kívül is) projektekben való részvétel lehetősége

  • gyakorlatszerzés víz- és vízi környezetmérnöki szakirányú tervezési feladatokban

  • inspiráló fizetési csomag

  • utazási támogatás, cafetéria

  • modern irodai munkakörnyezet

  • rendszeres, izgalmas céges rendezvények

  • fejlődési, képzési lehetőség

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2743
Munka területe
Egyéb mérnöki állások
„Az önmagunkba vetett hit nem feltétlenül vezet sikerhez. A hitetlenség azonban teljes bizonyossággal vezet a kudarchoz.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!