3D Animátor

Állásajánlataink

PC és standalone VR (virtuális valóság) fejlesztésben úttörő, nemzetközi szinten elismert játékfejlesztő stúdió számára keressük a legújabb csapattagot Medior/Senior 3D Animátor munkakörbe.

Feladatok

  • 3D animációk készítése és javítása

  • Animációk beágyazása Unreal környezetbe

  • Szoros együttműködés a projekten dolgozó csapatokkal

Elvárások

  • Több éves szakirányú tapasztalat

  • Unreal Engine 4 ismerete

  • Szükség esetén önálló munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Megbízható, precíz, igényes munkavégzés

  • Játékok és a játékfejlesztés iránti szenvedély

  • Online Portfólió/demo reel bemutatása

Előnyök

  • Karakter riggelésben szerzett tapasztalat

  • Videóvágásban szerzett tapasztalat

  • 3D modellezési tapasztalat

  • Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Művészeti/szakirányú végzettség

  • Jártasság VR/AR alkalmazások területén

  • Jira Software ismerete

  • Rugalmas és proaktív attitűd

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes bérezés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Világszínvonalú VR játékok fejlesztése

  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés támogatása

  • Fiatalos, összetartó csapat és remek csapatszellem

  • Barátságos munkakörnyezet és munkahelyi légkör

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2757
Munka területe

„Amit megtehetsz ma, ne halaszd holnapra. Ha még ma megteheted, hogy valamit holnapra halassz, el ne mulaszd elhalasztani.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!