GFX Team Leader

Állásajánlataink

PC és standalone VR (virtuális valóság) fejlesztésben úttörő, nemzetközi szinten elismert játékfejlesztő stúdió számára keressük az új csapattagot GFX Team Leader munkakörbe.

Feladatok

  • Grafikai stílus és gyártási technológia meghatározása

  • Grafikus csapat munkájának irányítása, összehangolása

  • Outsource csapatok irányítása

  • Grafikai feladatok erőforrás igényének becslése

  • A projekt előrehaladásának nyomon követése, a változások megfelelő kezelése

  • Kommunikáció biztosítása a divíziók között

  • Projektvezetők munkájának támogatása

  • Asset-ek ellenőrzése

Elvárások

  • Videojáték fejlesztés területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat

  • Art Director területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat

  • Különböző művészeti stílusok ismerete, grafikai/festői ismeretek

  • Képesség új stílusok és technikák kifejlesztésére

  • Unreal engine vagy Unity ismerete

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Kitartó, pozitív, vidám és nyitott személyiség

  • Legalább középfokú szintnek megfelelő angol nyelvtudás

  • Logikus és strukturált gondolkodás

  • Terhelhetőség és nagy munkabírás

  • Pontosság, megbízhatóság

  • Önálló, proaktív munkavégzés

Előnyök

  • Művészeti végzettség

  • Jira Software ismerete

  • Játékfejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Jártasság VR/AR alkalmazások területén

  • Mobil applikáció fejlesztésben szerzett tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes bérezés

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Világszínvonalú VR játékok fejlesztése

  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés támogatása

  • Fiatalos, összetartó csapat, kiváló csapatszellem

  • Barátságos munkakörnyezet és munkahelyi légkör

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2758
Munka területe

„Bármi, amit az emberi elme képes felfogni és elhinni, azt elérni is képes!”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!