Analytics (CRO) szakértő

Állásajánlataink

Digitális marketing ügynökség számára keresünk munkatársat Analytics (CRO) szakértő munkakörbe.

Feladatok

  • Online kampányok eredményének elemzése

  • Weboldalak teljesítményének elemzése Google Analytics vagy egyéb online analitikai szoftver segítségével

  • Marketing kampányok értékelése

Elvárások

  • JavaScript és CSS ismeret

  • Google Analytics, Google Tag Manager használatának ismerete

  • Projekt menedzsment tapasztalat

  • Hőtérképes és AB teszteléshez használt eszköz alkalmazásának ismerete

  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Előnyök

  • Érvényes Google Analytics egyéni képesítés

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2761
Munka területe
Marketing / Média / PR
„Azok vagyunk, akinek tettetjük magunkat, így vigyáznunk kell, milyennek is tettetjük magunkat.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!