Áruforgalmi ügyintéző

Állásajánlataink

Festék kereskedelemmel foglalkozó Pest megyei székhelyű megbízónk számára keresünk munkatársat Áruforgalmi munkatárs munkakörbe.

Feladatok

  • megrendelések kezelése

  • raktárkészlet felügyelete

  • kapcsolattartás a vevőkkel, partnerekkel

  • az áruforgalomhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum 3 éves tapasztalat áruforgalmi vagy kereskedelmi területen

  • középfokú végzettség

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyök

Munkáltató ajánlata

Információk

Munkavégzés helye:
Pomáz,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2781
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„Bármit is teszel, vagy szeretnéd, hogy megtedd, kezdd el! A merészség zsenialitással, erővel és varázslattal párosul.”

— Johann Wolfgang von Goethe

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!