Sales Engineer

Állásajánlataink

Ipari vízkezeléssel foglalkozó megbízónk számára keressük az új kollégát Értékesítő mérnök munkakörbe.

Feladatok

  • Ipari vízkezeléssel kapcsolatos termékek értékesítése

  • Árajánlatok készítése

  • Aktív kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel

  • Tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása

  • Potenciális új vevők akvirálása

  • Vevők szakmai támogatása

  • Projekt menedzsment

Elvárások

  • Vízkémiával kapcsolatos vegyészmérnöki vagy vegyész technikusi végzettség

  • Műszaki értékesítésben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Munkáltató ajánlata

Információk

Munkavégzés helye:
Fót,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2805
Munka területe

„A pénz sok mindennek a héja, de nem a magja. Ételt ad, de étvágyat nem; orvosságot ad, de egészséget nem; ismeretségeket ad, de barátokat nem; szolgát ad, de hűséget nem; örömet ad, de békét és boldogságot nem.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!