Ügyvezető

Állásajánlataink

Magyar tulajdonú, dinamikus fejlődés előtt álló egyedi gépgyártó vállalat számára keressük 30-100 fős vállalat felsővezetésében, egyedi gépgyártásban tapasztalt Ügyvezető munkatársát.

Feladatok

  • A kb 30 fős veszprémi gépgyártó szervezet operatív- és gazdasági vezetése

Elvárások

  • Mérnök végzettség

  • 30-100 fős vállalat felsővezetésében szerzett tapasztalat

  • Egyedi gépgyártásban vezetői gyakorlat

  • Kereskedelemben, üzletszerzésben való jártasság

  • Pénzügyi és gazdasági ismeretek: üzleti terv készítésben, kontrolling szemléletben, cash-flow készítésben, árképzésben gyakorlat

Előnyök

  • Társalgási szintű angol nyelv ismeret

Munkáltató ajánlata

Információk

Munkavégzés helye:
Veszprém,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2807
Munka területe

„Engem a mindenkori holnap izgat, mert az még nincs, és én teremtem.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!