Sales manager

Állásajánlataink

Magyar tulajdonú, jelenleg betontermékgyártó iparban egyedi gépgyártó, nagy fejlődés előtt álló vállalat számára keressük gépészeti ismeretekkel rendelkező Sales manager kollégáját.

Feladatok

  • Szerződéskötés

  • Árajánlatok elkészítése

  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése, üzletszerzés az egész ország területén

Elvárások

  • Releváns értékesítési, üzletszerzési tapasztalat egyedi gépek, célgépek területen

  • Gépészeti ismeretek (mérnök végzettség előny)

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

Munkáltató ajánlata

Információk

Munkavégzés helye:
Veszprém,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2808
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„Sosem lehet átkelni az óceánon, amíg a part szem elől tévesztésétől rettegünk.”

— Christopher Columbus

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!