Tengeri szállítmányozási ügyintéző

Állásajánlataink

Globális, vezető logisztikai szolgáltató vállalat csapatába Tengeri szállítmányozási ügyintézőt keresünk.

Feladatok

  • Tengeri szállítmányozási megbízások kezelése

  • Telefonos és írásos kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Folyamatos kapcsolattartás a hajóstársaságokkal és az alvállalkozókkal

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat tengeri gyűjtő és konténeres szállítmányozás területen

  • Min. középfokú angol nyelvtudás

  • Kiváló feladatmegoldó-, és kommunikációs képességek

Munkáltató ajánlata

  • Home office lehetőség

  • Munkába járás támogatása, céges busz a Boráros térről/térre

  • Cafetéria

  • Karrier lehetőségek

  • Biztos, hosszútávú munkahely

Információk

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2817
Munka területe
Szállítás /Beszerzés / Logisztika
„Soha semmiféle külső dicséret nem elég, amíg nem tudod belülről, lelked mélyéről megdicsérni önmagad.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!