Telekommunikációs és határvédelmi csoportvezető

Állásajánlataink

Megbízónk számára keressük az új munkatársat, aki a szervezet infrastruktúrájának és adatbázis kiszolgálóinak üzemeltetésében, karbantartásában, fejlesztésében fog részt venni, Telekommunikációs és határvédelmi csoportvezető munkakörben.

Feladatok

  • A telekommunikációs és határvédelmi csoportban dolgozó rendszermérnökök feladatainak szakmai összehangolása, irányítása

  • Adatközponti, irodaházi IT infrastruktúra rendszerekben történő üzemeltetési (kialakítási és változáskezelési) folyamatok nyomon követése, riportolása

  • Szakterületi vezetők munkájának támogatása, vezetői döntések előkészítése, támogatása

  • Technológia-váltások és hálózati átállások kivitelezésének irányítása és kontrollfolyamatokban való részvétel

  • Aktív részvétel társosztályokkal végzett hibakeresési folyamatok irányításában, hibák feltárásában és javításában

  • Hibajegyek kezelésének szakmai irányítása, kritikus incidensek nyomon követése szolgáltatói oldalon, vezetői eszkalációk kezelése

  • Informatikai, vagy informatikai érintettségű projektek, implementációk szakmai támogatása, erőforrások biztosítása

  • A szakterülethez tartozó szerződések műszaki specifikációinak elkészítése és az elkészült specifikációk engedélyezése, valamint a változások követése

  • Társosztályokkal és partnerekkel való szoros együttműködés

  • Beszerzésre kerülő eszközök beszállítási ütemezésének egyeztetése, problémák kezelése, riportolása

  • Aktív részvétel informatikai auditok lebonyolításában

  • A területhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, vállalatirányítási rendszer kezelése

  • Folyamatos naprakész dokumentáltság biztosítása

  • A Társaságra vonatkozó jogszabályok, belső előírások és szabályzatok betartása, betartatása

  • People management feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább 3 év csoportvezetői és munkaszervezési tapasztalat

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat telekommunikációs, hálózati, vagy határvédelmi rendszerek üzemeltetésében

  • Cisco CCNP/CCSP/CCIE vagy vele egyenértékű tudás

  • Telekommunikációs, hálózati, vagy határvédelmi eszközök és technológiák gyakorlati ismerete

  • Hálózati protokollok ismerete

  • Fejlett problémamegoldási és együttműködési készség

  • ITIL alapú munkavégzés

  • IT biztonságtudatos rendszerszemlélet és pontos munkavégzés

  • Erős kommunikációs készség

  • Rugalmasság

  • Angol nyelvtudás (szakmai dokumentációk megértése és support igények kezelése)

Előnyök

  • F5-CA BIG-IP minősítés vagy vele egyenértékű tudás

  • Cisco /ARUBA WLC üzemeltetési és hibakezelési ismeret

  • Hálózat diagnosztikai és monitoring rendszerek ismerete

  • HA megoldásokban való jártasság

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2820
Munka területe
IT üzemeltetés / Telco
„A következő összetevőket egyszerűen nem lehet kikerülni: eltökéltség, erőfeszítés, idő. Ezek együttesen képezik a boldogság titkát.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!