Könyvvizsgáló manager

Állásajánlataink

Magyarország 20 legnagyobb könyvvizsgáló társaságának egyike számára keressük az új kollégát Könyvvizsgáló manager munkakörbe.

Feladatok

  • Könyvvizsgálati és tanácsadási projektek menedzselése a könyvvizsgáló partner irányítása mellett

  • Helyszíni könyvvizsgálati csapat irányítása

  • Munkatársak munkájának és teljesítményének folyamatos figyelemmel kísérése, visszajelzések nyújtása

  • Folyamatos kommunikáció a prémium ügyfelekkel, problémás területek, észrevételek egyeztetése, összefoglalók készítése

  • Aktív részvétel a Társaság belső folyamataiban (toborzás, oktatás, megbízásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok fejlesztése, könyvvizsgálati folyamatok fejlesztése, hatékonyság javítása)

  • Együttműködés a cég ügyvezetőjével, a menedzser kollégákkal, a senior és junior könyvvizsgálókkal

Elvárások

  • Minimum 3 év könyvvizsgálati területen megszerzett gyakorlat (preferáltan BIG4 vagy közepes méretű könyvvizsgáló társaság)

  • Folyamatban lévő vagy befejezett könyvvizsgálói (magyar vagy ACCA) képesítés

  • Elkötelezettség a folyamatos szakmai fejlődés mellett

  • Nyitottság, proaktivitás, rugalmasság és agilitás

  • Minimum középszintű angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyök

  • A pénz és tőkepiac, illetve az IFRS-ek ismerete

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2822
Munka területe
Pénzügy / Könyvelés
„Az élet tele van meglepetésekkel. Csak mondd, hogy "soha" és majd meglátod.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!