Beruházás vezető

Állásajánlataink

Ingatlanfejlesztő cég csapatába BERUHÁZÁS VEZETŐT keresünk.

Feladatok

  • Szállodafejlesztések során a beruházó képviselete, a projektek teljeskörű felügyelete

  • Tervezési/kivitelezési fázis során tulajdonosi képviselet

  • Engedélyeztetési folyamatok menedzselése, hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Részvétel az üzleti tervek elkészítésében

  • Partnerek/mérnöki irodák gyűjtése, pályáztatása, ütemterv és költségvetés optimalizálása

  • Döntés-előkészítés, beérkezett ajánlatok kiértékelése

  • Tervezők, belsőépítészek, üzemeltető, műszaki ellenőr, generálkivitelezők munkájának összehangolása

  • Beszámolók készítése a tulajdonosi kör felé

Elvárások

  • Min. 3 év beruházói, ingatlanfejlesztői projektvezető tapasztalat szállodafejlesztések kapcsán

  • Felsőfokú végzettség

  • Magas szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • műszaki/mérnöki végzettség

  • 5 csillagos-, ill. nemzetközi szállodai, kivitelezői tapasztalat

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2823
Munka területe
Projektmenedzsment
„Ha kilépsz a komfortzónádból, máris elindultál az emlékgyártás útján.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!