Szervizvezető/Workshop manager

Állásajánlataink

A világ egyik vezető teherautó gyártója számára, nagykanizsai műhelyükbe Szervizvezetőt keresünk.

Feladatok

  • A kamionszerviz folyamatainak- és szolgáltatásainak optimalizálása

  • A szerviz szolgáltatások és javítások minőségének fejlesztése, technikai felszerelések hatékony kihasználása

  • A 15 fős csapat motivációja, fejlesztése

  • Magas szintű ügyfélelégedettség-, illetve a műhely jövedelmezőségének biztosítása

  • Üzleti riportok/tervek elkészítése a vezetőség felé

Elvárások

  • Min. középfokú műszaki végzettség

  • Releváns, hasonló munkakörben megszerzett vezetői tapasztalat (kamionszerviz, személyautószerviz, mezőgazdaságigép szerviz)

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Mérnök végzettség

  • C, D, E kategóriás jogosítvány

  • Angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Nagykanizsa,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2824
Munka területe

„Én nem akarom úgy élni az életemet, hogy a fáradt gőzt gyűjtöm hétfőtől péntekig, és aztán péntek este valami elborulásba kiengedem, hanem én élvezni akarom azt, amit csinálok. Én minden nap lelkesedni akarok.”

— Orvos-Tóth Noémi

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!