Karbantartó mérnök

Állásajánlataink

Európa legnagyobb kukorica-feldolgozó gyára számára keressük az új kollégát Karbantartó mérnök munkakörbe.

Feladatok

  • Felelős lesz a vállalat egyik meghatározó üzemének karbantartásáért, a meghibásodások kivizsgálásáért és felügyeli a hibaelhárítást

  • Munkájának fontos része lesz a meghibásodások okainak feltárása és rendszerszintű tervek készítése a hibák elkerülésére, a karbantartás hatékonyságának növelésére

  • Részt vesz a karbantartást érintő beruházási munkák előkészítésében, műszaki felügyeletében

  • Ipar 4.0 elvárásainak megfelelő megoldások kialakításában, a TPM3 alapú karbantartás bevezetésében való aktív részvétel a SAP PM modul, Asset Manager alkalmazásával

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú, gépész vagy villamosmérnöki végzettség

  • Termelő cégnél szerzett gépészeti, irányítástechnikai és erősáramú ismeretek

  • Alap műszaki angol nyelvtudás

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Céltudatos, kommunikatív, proaktív személyiség

  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

Előnyök

  • Élelmiszeriparban szerzett szakmai tapasztalat

  • SAP PM modul ismeret

Munkáltató ajánlata

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés

  • Versenyképes bruttó alapbér

  • 13. havi fizetés

  • Teljesítmény alapú bónusz

  • Kimagasló cafeteria: éves szinten bruttó 720.000 Ft

  • Munkatárs ajánlási és betanítási jutalom

  • Törzsgárda program

  • Ingyenes céges buszjáratok több településről vagy törvényi minimumot jelentősen meghaladó saját gépkocsival történő munkába járás támogatás: bruttó 33 Ft/km, ebből adómentes 15 Ft/km, a fennmaradó rész adóköteles kb nettó 27 Ft/km

  • Ingyenes jogsegély szolgálat

  • Vállalati üdülő (Balaton)

  • Dolgozói életbiztosítás

  • Üzemorvosi szolgálat

  • Vállalati büfé és kedvezményes, éttermi színvonalú meleg étkezés

  • Korszerű munkaruha, védőfelszerelés

Információk

Munkavégzés helye:
Szabadegyháza,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2830
Munka területe

„Azok vagyunk, akinek tettetjük magunkat, így vigyáznunk kell, milyennek is tettetjük magunkat.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!