Létesítménygazdálkodási üzletágvezető

Állásajánlataink

Magyar tulajdonú, szolgáltatási szektorban komplex tevékenységet végző cégcsoport számára Létesítménygazdálkodási Üzletágvezetőt keresünk.

Feladatok

  • A Műszaki üzemeltetési üzletág irányítása, szakmai és értékesítési stratégiájának kialakítása, fejlesztése, ügyfelekkel történő magas szintű kapcsolattartás

  • Az üzletág munkavállalói állományának vezetőjeként a csapat munkájának irányítása, motiválása

  • Felsővezetés tagjaként részvétel a teljes cégcsoport stratégájának kialakításában

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki előny)

  • Releváns - facility manager/létesítménygazdálkodási vezető -tapasztalat

  • Magas szintű önálló gondolkodás, széleskörű piaci és szakmai ismeretek

  • Erős vezetői képességek

  • Angol nyelvtudás (felsőfokú előny)

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2833
Munka területe

„Én nem akarom úgy élni az életemet, hogy a fáradt gőzt gyűjtöm hétfőtől péntekig, és aztán péntek este valami elborulásba kiengedem, hanem én élvezni akarom azt, amit csinálok. Én minden nap lelkesedni akarok.”

— Orvos-Tóth Noémi

Idézetek a munka világából
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!