Beszerzési vezető

Állásajánlataink

Országos lefedettségű szolgáltató cégcsoport számára BESZERZÉSI VEZETŐT keresünk

Feladatok

  • A cégcsoport szerteágazó beszerzéseinek irányítása

  • A beszállítói- és alvállalkozói kapcsolatok működtetése, beszerzési stratégia folyamatos alakítása/fejlesztése

  • Tenderek és ártárgyalások lebonyolítása, új beszerzési források keresése

  • Vagyongazdálkodás, a cégcsoport tárgyi eszközeinek felügyelete

  • Leltározás megszervezése, saját autó flotta kezelésének irányítása

  • Beszerzési- és raktár csapat irányítása, raktárak működésének felügyelete

  • Riportok készítése a management és társosztályok felé

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki előny),

  • Releváns stratégiai beszerzői tapasztalat (gépek/műszaki eszközök cikkek területen előny)

  • Nemzetközi környezetben megszerzett vezetői tapasztalat, „multi” szemlélet, erős folyamatszervezési képességek

  • Min.középfokú angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2834
Munka területe
Szállítás /Beszerzés / Logisztika
„Az emberi természet legalapvetőbb elve a megbecsülés utáni vágyakozás.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!