Könyvelő

Állásajánlataink

Informatika területén tevékenykedő ügyfelünk számára keressük az új munkatársat. Megbízónk főbb profiljai a következők: adatközponti infrastruktúra létrehozása (design, implementáció, támogatás), adatvagyon gazdálkodás, alkalmazás fejlesztés, IT biztonságtechnika. A csapat bővülése miatt Könyvelő munkakörbe keressük számukra az új kollégát.

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel

  • Vevő, szállító számlák, bank, pénztár, vegyes tételek könyvelése

  • Tárgyi eszköz könyvelések

  • Analitikus könyvelés, és könyvelés ellenőrzése

Elvárások

  • Közép – vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli, vagy mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció előnyt jelent)

  • Hasonló területen, hazai munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat

  • Magabiztos MS Office használat

  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség

  • Önálló munkavégzés képessége

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Előnyök

  • Tapasztalat az alábbi feladatokban: adóbevallások, jelentések készítése, részvétel a beszámolók összeállításában, ellenőrző és összesítő kimutatások elkészítésében, zárási folyamatban való részvétel, havi, negyedéves és éves zárások elkészítésében

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Skultéti Sarolta
Telefon:
+36202103665

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2844
Munka területe
Pénzügy / Könyvelés
„Minden sikeres ember mögött rengeteg sikertelen év áll.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!