Key Account Manager (IT Security)

Állásajánlataink

Informatika területén tevékenykedő ügyfelünk számára keressük az új munkatársat. Megbízónk főbb profiljai a következők: adatközponti infrastruktúra létrehozása (design, implementáció, támogatás), adatvagyon gazdálkodás, alkalmazás fejlesztés, IT biztonságtechnika. A csapat bővülése miatt Key Account Manager (IT security) munkakörbe keressük számukra az új kollégát.

Feladatok

  • Értékesítés nagy ügyfelek és pénzintézetek részére. Az ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel (hideg hívások is.)

  • Tárgyalások lefolytatása

  • Riportok, elemzések készítése

Elvárások

  • B2B értékesítési tapasztalat

  • IT területen szerzett értékesítési tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

  • Min. 2-3 év sales tapasztalat.

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2846
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„A leggazdagabb ember nem az, akinek a legtöbb tárgya van, hanem akinek a legkevesebbre van szüksége.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!