HR generalista

Állásajánlataink

Megbízónk Pest megyei, 70 fős generálkivitelező cég. Csapatukba HR generalistát keresünk.

Feladatok

  • A cég HR folyamatainak kialakítása, továbbfejlesztése, adminisztrálása

  • Munkahelyi well-being erősítése

  • Munkaerő felvételek, ki-be léptetések, kapcsolattartás HR ügynökségekkel, részvétel a kiválasztási folyamatokban, munkaszerződések elkészítése, bérszámfejtés előkészítése

  • Együttműködés a menedzsmenttel a felmerülő HR- és munkaügyi kérdésekben

  • Belső szervezeti kommunikáció támogatása és koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR szakirány előny)

  • Vállalati oldalon, hasonló jellegű munkakörben, - HR asszisztens, HR munkatárs, Irodavezető - pozícióban megszerzett néhány év szakmai tapasztalat

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Információk

Munkavégzés helye:
Biatorbágy,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2850
Munka területe
HR
„Önbizalmad és magabiztosságod minden egyes alkalommal nő, amikor sikeresen kiállsz magadért.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!