Key Account Manager

Állásajánlataink

Megbízónk nemzetközi hátterű, vezető játékforgalmazó cég. Bővülő budapesti központjukba, az értékesítési csapatba Key Account Managert keresünk.

Feladatok

  • A már meglévő partnerekkel (webáruházak) való kapcsolattartás, új ügyfelek és értékesítési lehetőségek megkeresése

  • Éves szerződéskötések lebonyolítása

  • Akciós kampányok letárgyalása és kooridánálása online marketinggel összekötve

  • Online értékesítési partnereknél folyamatos termék megjelenítés javítása

  • Elemzések, riportok készítése az értékesítési vezető és a country manager felé

  • Együttműködés magyar sales csapattal és a lengyel anyavállalattal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Webáruház értékesítésben megszerzett tapasztalat (pld. játék, szórakoztató elektronika, szépségipar, elektromos kisgépek, műszaki termékek)

  • Releváns kapcsolati háló

  • Key Account Manageri munkakörben megszerzett gyakorlat

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

  • B kategóriás jogosítvány

  • Önállóság, kiváló kommunikációs képességek, pozitív attitűd

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest,'

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2856
Munka területe
Értékesítés / Kereskedelem
„A világ, amit teremtettünk, a gondolkodásunk eredménye; nem lehet megváltoztatni gondolkodásunk megváltoztatása nélkül.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!