Biztonságtechnikai Mérnök-értékesítő (Security Sales Engineer)

Állásajánlataink

Piacvezető, innovatív technológiai területeken megoldásokat szállító vállalat csapatába Biztonságtechnikai Mérnök-értékesítő (Security Sales Engineer) kollágát keresünk.

Feladatok

  • Integrált security/biztonságtechnikai megoldások és rendszerek értékesítése, ügyféligény/lead-generálás

  • Ügyféligények alapos megértése, versenyképes megoldások ajánlása (konkurencia figyelés)

  • Részvétel az árajánlatok elkészítésében és szerződések letárgyalásában a műszaki tanácsadókkal és projektmérnökökkel együttműködve

Elvárások

  • Mérnök végzettség

  • Integrált biztonságtechnikai megoldások alapos műszaki/szakmai ismerete

  • Biztonságtechnikai projektekben megszerzett tapasztalat, security ügyféligények ismerete

  • Tanácsadói attitűd, rendszerszemlélet

Információk

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Auth Szilvia
Telefon:
+36 20 488 7811

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2891
Munka területe

„Az élet lényege az időzítés.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!