Technológus tervező (szennyvíztechnológus)

Állásajánlataink

A budapesti székhelyű, nemzetközi szinten is aktív közműtervező, szakkivitelező megbízónk számára keresünk munkatársat Technológus tervező (szennyvíztechnológus) munkakörbe.

Feladatok

  • részvétel a projektek azonosításában, technológiai koncepciók kidolgozásában

  • szennyvíztisztító (másodsorban ivóvíztisztító) létesítmények technológiai tervezése

  • kapcsolattartás a projektek érintett szereplőivel, hatóságokkal, szükséges egyeztetések lebonyolítása

  • próbaüzemi közreműködés

  • működő szennyvíztisztító telepek szakértői felülvizsgálata

  • belföldi és külföldi környezetvédelmi beruházásokban egyaránt

Elvárások

  • szakterületi MSc diploma

  • minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat (szennyvíztisztító létesítmények technológiai tervezésében szerzett tapasztalat)

  • önálló, precíz munkavégzés

  • alapvető számítástechnikai ismeretek erős felhasználói szinten

  • AutoCAD szoftver ismerete és használata

  • az angol nyelv kommunikációképes ismerete

Előnyök

  • a technológiák dinamikus modellezésében szerzett jártasság

  • nem konvencionális, szennyvíztisztítási technológiák méretezése területén szerzett jártasság

  • nem kommunális szennyvíztisztítási technológiák méretezése területén szerzett jártasság

  • projektvezetői kompetenciák

  • rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

  • jó kommunikációs készség

  • azonnali munkakezdés

Munkáltató ajánlata

  • hosszú távú munkalehetőség

  • jól felépített és jó hangulatú csapat

  • külföldi (Európán kívül is) projektekben való részvétel lehetősége

  • inspiráló fizetési csomag, béren kívüli juttatások

  • modern irodai munkakörnyezet

  • rugalmas munkavégzés, home office lehetősége

Információk

Munkavégzés helye:
Magyarország

Kapcsolat

Kapcsolattartó:
Kovács Adrienne
Telefon:
+36 20 575 1977

Egyéb adatok

Pozíció azonosító:
#2740
Munka területe

„Amikor hibákat követünk el, az nem azt jelenti, hogy elhibázottak vagyunk, hanem hogy teljesek.”
Ajánlatkérés

Kérjen árajánlatot cége számára!

Megtiszteltetésnek vesszük, ha kapcsolatba lép velünk az alábbi ajánlatkérő űrlapon!

Fontos: az ajánlatkérés semmilyen kötelezettséget nem jelent az Ön számára!